31

Cam Balkon Plise Perdeleri

Cam Balkon taktıran insanların genellikle aradığı ilk şey cam balkon plise perdeleri olmaktadır. 

Özellikle evlerin veya balkonların birbirine karşı baktığı, arada ki görüş mesafesinin kısa olduğu binalarda cam balkon plise perdeleri adeta bir ihtiyaç haline gelmektedir. 

Karşı komşunuzun sizlerin evine bakmasından veya dışarıdan geçen herhangi birinin evinizin veya balkonunuzun içini görmesini istememeniz gayet normaldir. Balkonunuzda oturup aileniz ile rahatça kahvaltı veya yemek yiyebileceğiniz veya arkadaşlarınız ya da akrabalarınızla rahatça oturup çay yudumlayabileceğiniz bir alan olan cam balkonlar sizlere oldukça rahat ve konforlu alanlar sağlamaktadır. Bunun yanın da cam balkon plise perdeleri ile mahremiyeti sağlayabilirsiniz. Kısaca cam balkon plise perdelerinden bahsetmek gerekirse şöyle söyleyebiliriz.

Plise perde sistemi ile evinize modern bir görünüm kazandırarak, hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Zarif ve şık yapısı ile kullanıldığı alanlarda ön plana çıkan cam balkon plise perdeleri , kontrolünü sağlayan pileli ipler ile aşağı ve yukarı yönlere doğru hareket edebilen bir perdedir. Özel polyester kumaşlardan üretilen cam balkon plise perdeleri , istenilen seviyelerde durdurulabilir. Böylece bir yandan manzara izleyebilir, bir diğer yandan da güneş ışınlarının gözünüze temas etmesini engelleyebilirsiniz. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap eden bu perde türünün renklerinde, sürekli güneş ışığına maruz kalsa bile sararma solma gibi bir durum kesinlikle yaşanmamaktadır. Cam balkon plise perdelerinin en önemli avantajı, toz ve kir tutmaz yapıda olmasıdır. Böylelikle sürekli olarak temizlemenize gerek kalmadan, uzun süre rahatça kullanabilirsiniz. Temizlemek isterseniz de perdenizi yerinden sökmeden, nemli bir bez yardımı ile temizleyebilirsiniz. Ayrıca yerinden sökülüp temizlemek ise oldukça kolaydır. Temizlik talimatları için buraya tıklayabilirsiniz. Vidalı ve bantlı olmak üzere iki şekilde montajı yapılabilmektedir. Montajı esnasında vidalar için ufak delikler hariç hiçbir şekilde duvarlarınıza veya pencerenize zarar vermez. Konya Cam Balkon ve Konya Plise perde